slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4

INFORMACJA W SPRAWIE ZMIANY DRUKÓW PODATKOWYCH SKŁADANYCH PRZEZ PODATNIKÓW W PRZYPADKU NABYCIA, ZBYCIA LUB ZMIANY SPOSOBU UŻYTKOWANIA NIERUCHOMOŚCI

Wójt Gminy Nowy Targ informuje, iż od dnia 1 lipca 2019r. zmianie ulegają wszystkie druki podatkowe składane przez podatników w przypadku nabycia, zbycia lub zmiany sposobu użytkowania nieruchomości. Dotychczas obowiązujące: Informacja od sprawie podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego, Deklaracja na podatek od nieruchomości,  Deklaracja na podatek rolny, 

Masz problem z zasięgiem? - zgłoś to swojemu operatorowi poprzez pisemną reklamację

W związku z występującym problemem braku dostępu do sieci telefonii komórkowej w obrębie Gminy Nowy Targ, wszystkich zainteresowanych mieszkańców  zachęca się do zgłaszania przedmiotowej kwestii bezpośrednio u swoich operatorów sieci komórkowej.

W tym celu,  z inicjatywy Radnego Łukasza Warasa została przygotowana w formie  pisemnej reklamacja usługi telekomunikacyjnej wraz z wezwaniem do zapłaty,  dostępna do pobrania poniżej.

Spotkanie Poetyckie w Rogoźniku


W dniu 3 lipca na boisku sportowym w Rogoźniku odbyło się spotkanie poetów szeroko rozumianego Podhala i Gości, na które zaprosił Sołtys Rogoźnika Kazimierz Zubek.

Muzyka i poezja w Łopusznej

Relacja z Gminnych Zawodów Sportowo - Pożarniczych.


W niedzielne popołudnie 7 lipca przy pięknej słonecznej pogodzie na stadionie sportowym w Rogoźniku przeprowadzono Gminne Zawody sportowo - pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Nowy Targ. W zawodach udział wzięło 12 drużyn męskich i 4 kobiece - łącznie 16 drużyn.

DZIEŃ DAWCY SZPIKU

Zakończył się szósty etap Maratonów Rowerowych Cyklokarpaty w Łopusznej.


Ostatnia czerwcowa sobota to była prawdziwa, górska jazda po skąpanych w słońcu Gorcach. Kto nie był - niech żałuje

Nowy Targ Road Challenge 2019


W dniach 7-9 czerwca 2019 po drogach Podhala i Spiszu odbywał się najbardziej prestiżowy amatorski etapowy wyścig kolarski, w którym udział wzięli najlepsi zawodnicy z całej Polski. Partnerami Głównymi wyścigu i jego współorganizatorami są Gmina Nowy Targ i Miasto Nowy Targ, dodatkowo Gmina Ochotnica Dolna włączyła się w organizację I etapu na swoim terenie. 

19 rocznica śmierci ks. prof. Józefa Tischnera


W ostatnią niedzielę czerwca wspominaliśmy w Łopusznej śp. ks. prof. Józefa Tischnera w 19 rocznice jego śmierci. Uroczystość ta została włączona w cykl wydarzeń odbywających się z okazji 100-lecia Związku Podhalan w Polsce.

Strony

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer