slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4

Dofinansowanie do kolektorów słonecznych, pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych

Wójt Gminy Nowy Targ informuje mieszkańców gminy zainteresowanych dofinansowaniem do kolektorów słonecznych, pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych w budynkach prywatnych położonych na terenie Gminy Nowy Targ, o możliwości składania ankiet.

Ze względu na zmianę kryteriów projektu oświadczamy, że osoby które otrzymały już dofinansowanie na Odnawialne Źródła Energii (kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne), ponownie mogą starać się o dotacje.

Termin składania ankiet do dnia: 08.05.2017r.

Informacje na w/w temat można uzyskać w Urzędzie Gminy Nowy Targ, pok. nr. 111 oraz pod numerem telefonu 18 26 322 18.

Wójt Gminy
Jan Smarduch

Informacja

Szanowni Państwo,
 
informuję, iż dzień 2 maja 2017 r. jest dniem roboczym.
Urząd Gminy Nowy Targ będzie czynny w godz. 7.00 – 15.00.
 
                                                                   Wójt Gminy Nowy Targ
                                                                              Jan Smarduch

Informacja

Nowotarski Klub Abstynentów „RODZINA” informuje, że w dniu 19.04.2017 roku na walnym zgromadzeniu podjęta została uchwała o utworzeniu przy Klubie Abstynentów „RODZINA”

Wspólnoty  Anonimowych Narkomanów „NA” grupy „VIVANAMUS

Osobami odpowiedzialnymi za Wspólnotę będą:
Krzysztof Stefaniak i Bartosz Pozorski.

Spotkania Grupy odbywać się będą w Klubie Abstynentów RODZINA

w Nowym Targ przy ul. Kościuszki:

w każdy czwartek w godzinach 19.00-21.00 (miting zamknięty)

i w każdą niedzielę w godzinach 11.00-13.00 (miting otwarty).

Wiosenne spotkania z literaturą!


W czwartek 20 kwietnia w Bibliotece Publicznej w Nowej Białej oraz w Szkole Podstawowej w Krauszowie odbyły się spotkania autorskie z panem Zbigniewem Kołbą autorem książki „Znajdź mnie i kiedyś odwiedź”. W spotkaniach  wzięli udział uczniowie szkół podstawowych

Szkoła Sportowych Talentów


Nasza szkoła w okresie od 4 czerwca 2016 r. do 10 lutego 2017 r. brała udział w VII edycji ogólnopolskiego konkursu „Szkoła sportowych talentów” którego celem było kształtowanie prozdrowotnego stylu życia oraz promocja aktywności uczniów na lekcjach  wychowania fizycznego.

Gimnazjum nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Klikuszowej podsumowuje sezon narciarski 2016/2017


W sezonie zimowym 2016/17 nasi uczniowie brali udział w 7 edycjach Małopolskiej Szkolnej Ligi SZS w biegach narciarskich. Zawody rozgrywane były na trasach narciarskich na Kotelnicy Białczańskiej, w Ptaszkowej, Kluszkowcach i Obidowej.

Uczniowie z Gimnazjum nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Klikuszowej zwycięzcami XIII Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych


Uczniowie naszego Gimnazjum - Marcin Głodziak, Aleksandra Klamerus i Tomasz Małecki pod opieką Pani Kingi Szpuler - wygrali XIII Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych, organizowany corocznie przez Polsko-Niemieckie Forum Podhale.

„Wielkanoc tradycją malowana”


W Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Krauszowie wielką wagę przywiązuje się do tradycji. W tym roku w projekcie „Wielkanoc tradycją malowana” uczestniczyli nasi najmłodsi- dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz klasa I pod opieką wychowawczyń Renaty Lipowskiej i Celiny Błaszczyk.

Stypendia sportowe 2017


W piątek 21 kwietnia w sali obrad Urzędu Gminy Nowy Targ odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów i nagród sportowych dla wybitnie uzdolnionych sportowców, mieszkańców Gminy Nowy Targ lub zawodników klubów sportowych z terenu Gminy. Stypendia i nagrody wręczał Wójt Gminy Nowy Targ Jan Smarduch.

Strony

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer