Jesteś tutaj

Konkursy na dyrektorów szkół w gminie Nowy Targ rozstrzygnięte

Działająca pod przewodnictwem wójta gminy Jana Smarducha komisja konkursowa rozstrzygnęła konkursy na stanowiska dyrektorów szkół podstawowych i gimnazjów w gminie Nowy Targ.

Konkursy ogłoszono w pięciu gminnych placówkach szkolnych. Nie udało się – z powodu braku kandydatów – wyłonić nowego dyrektora Szkoły Podstawowej w Długopolu. Teraz wójt, po rozmowach m.in. z rodzicami dzieci uczęszczających do tej maleńkiej szkoły, zdecyduje, co dalej.

W pozostałych szkołach konkursy wygrali dotychczasowi dyrektorzy. W Szkole Podstawowej w Harklowej dyrektorem nadal będzie Jadwiga Kolasa, w SP Knurów Magdalena Mikrut, w Zespole Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Łopusznej Dorota Chowaniec, a w ZSPiG w Waksmundzie – Bernadeta Mroszczak.

Dodajmy, że rozstrzygnięto także konkursy na stanowiska urzędnicze w Urzędzie Gminy w Nowym Targu. Konkurs na stanowisko urzędnicze ds. księgowości budżetowej wygrała Jadwiga Barnaś z Ludźmierza, natomiast na stanowisko urzędnicze ds. działalności gospodarczej, sportu, turystyki i rekreacji - Katarzyna Bryja z Harklowej.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer