Jesteś tutaj

,,CUDOWNYCH RODZICÓW MAM...”

Rodzina - z nią związane są na zawsze najpiękniejsze, niczym nie zmącone wspomnienia z najwcześniejszego dzieciństwa, nasze pierwsze radości, troski, marzenia i tęsknoty.

Wracamy do tych lat często, szczególnie w chwilach trudnych. Szukamy wtedy w pamięci chwil, w których byliśmy najszczęśliwsi i pewni, że nic nam nie grozi.

23. maja w nasze szkole odbyło się wielkie święto – akademia z okazji „Dnia Rodziny”. Jest to pierwsza taka uroczystość w historii naszej szkoły. Święto było bardzo doniosłe za sprawą naszych honorowych  gości - Rodziców, którzy zostali serdecznie powitani przez Panią dyrektor Małgorzatę Klag. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością  także: Pan Radny Powiatowy Stanisław Żółtek oraz Pani sołtys- Czesława Fic.

Na część artystyczną złożyło się przedstawienie: pt ,,Na dobre i na złe jest rodzina” oraz Koncert Życzeń dla Rodziców przeplatany wspaniałymi tańcami grup cztero-, pięcio- i sześciolatków oraz pięknymi piosenkami w wykonaniu uczniów klas I - VI.

Oprócz serdecznych życzeń, na Rodziców czekała niespodzianka – prezenty przygotowane przez ich pociechy oraz słodki poczęstunek.

Pani Anna Wiktorowicz dziękuje wszystkim nauczycielom za pomoc i wkład włożony w organizację tego święta.

 

 

Zapraszamy na stronę internetową szkoły- www.spklikuszowa.pl do obejrzenia większej galerii zdjęć.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer