Jesteś tutaj

Przerwa wakacyjna w zajęciach decoupage w Łopusznej

W poniedziałek 29 maja 2017r odbyło się ostatnie przed wakacyjną  przerwą spotkanie na warsztatach plastycznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Łopusznej.

Podobnie jak w latach ubiegłym Panie zadeklarowały , że to tylko krótka przerwa letnia,  po której we wrześniu wrócą do zajęć. Lekcje pod okiem  Pani  Marii Wnęk – mgr sztuki, osoby bardzo utalentowanej i chętnej do dzielenia się swoimi talentami, to nie tylko nauka  ale także, a może przede wszystkim możliwość kreatywnego spędzania czasu w miłym towarzystwie. To także sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków, a jednocześnie tworzenie pięknych rzeczy metodą decoupage. W tym sezonie na kilku ostatnich zajęciach Panie miały możliwość ozdobienia swojej garderoby specjalnymi farbami do odzieży, efekt okazał się fantastyczny.

Poniedziałkowe pożegnalne spotkanie minęło w miłej atmosferze, radosnych rozmowach i planach na jesienne zajęcia.

Korzystając z okazji Panie podziękowały sołtysowi wsi Panu Kazimierzowi Dziga za wsparcie finansowe, Dyrektor GOK Pani Józefie Kuchta za udostępnianie pomieszczeń na zajęcia,a przede wszystkim Pani Marii Wnęk za udzielanie lekcji i fachowych  porad  oraz dzielenie się swoją wiedzą artystyczną.

Zdjęcia prac można obejrzeć w galerii;

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer