Jesteś tutaj

Gorce Champion MTB

Kto najlepszym rowerzystą w naszej gminie?

Zbliżająca się impreza sportowa Gorce Champion MTB (1-2 lipca) będzie okazją do wyłonienia najlepszego rowerzysty gminy Nowy Targ.

Dla naszych mieszkańców zostanie utworzona specjalna, osobna klasyfikacja czasowa. W ten sposób przekonamy się, kto ma w sobie najwięcej siły i wytrzymałości. Mistrzów kolarstwa wyłonimy w kategorii Open na dystansach Hobby (8 km), Fit (21 km), ½ Pro (48 km), Pro (67 km). Oczywiście, w klasyfikacji uwzględnimy podział na rowerzystki i rowerzystów.

Każdy, kto chce spróbować swoich sił i powalczyć o zaszczytny tytuł najlepszego kolarza MTB gminy Nowy Targ, powinien zgłosić się do startu na 1 z poniższych sposobów:

 • wysłać e-maila na adres biuro@mazoviamtb.pl do dnia 29 czerwca;
 • zapisać się osobiście w dniu maratonu w Biurze Zawodów obok Szkoły Podstawowej w Łopuszne między 8.00 a 11.00.

 

Rowerowe atrakcje dla najmłodszych podczas Gorce Champion MTB

Zapraszamy dzieci z gminy Nowy Targ do aktywnego udziału w sportowym wydarzeniu, które odbędzie się 2 lipca w Łopusznej obok Szkoły Podstawowej. Przygotowaliśmy dla nich same sympatyczne niespodzianki.

Jednym z punktów imprezy będzie wyścig MiniMini+, czyli rowerowe zmagania dzieci do lat 6. Udział w nich jest kompletnie darmowy, a na każdego uczestnika czeka słodka niespodzianka. Do przejechania będzie kompletnie bezpieczna trasa o długości ok. 300-400 metrów. Wystarczy zapisać swoją pociechę w Biurze Zawodów 2 lipca między 11.00 a 11.50. Otrzymany numer startowy należy zamontować w widocznym miejscu na kierownicy roweru. Przypominamy, że dzieci muszą startować w kaskach.

Rowerzyści w wieku do 13 lat z naszej gminy mogą za darmo ścigać się na dystansie Hobby. To trasa mierząca 8 kilometrów, przygotowana specjalnie z myślą o kolarzach w tym wieku. Nie ponoszą oni żadnej opłaty. Obowiązuje ich tylko kaucja 20 zł za otrzymanie numeru startowego. Zapisy – także w Biurze Zawodów. Start dystansu Hobby o godzinie 10.50.

Program zawodów MiniMini+:

 • godz. 11.00 - 11.50 – zapisy
 • godz. 12.00 - odprawa techniczna
 • godz.12.00 - start zawodów rowerki biegowe
 • godz. 12.30 - start zawodów rowerki tradycyjne
 • godz. 13.00 - wręczanie upominków dzieciom i odbiór dyplomów pamiątkowych

 

KATEGORIE
Rowerki biegowe (chłopcy i dziewczynki): rok urodzenia 2014 i młodsi - jedno okrążenie

Rowerki tradycyjne (chłopcy i dziewczynki)

 • 3 lata - rok urodzenia 2014 - jedno okrążenie
 • 4 lata - rok urodzenia 2013 - dwa okrążenia
 • 5 lat - rok urodzenia 2012 - trzy okrążenia
 • 6 lat - roku urodzenia 2011 - trzy okrążenia

Ilość okrążenia podana orientacyjnie, długość trasy na poszczególnych edycjach uzależniona będzie od wytyczonej pętli. W przypadku udziału ponad 10 osób dodatkowy podział na grupy.
 

C.Zamana.pl Cezary Zamana, ul. Dolna 14/5, 05-092 Łomianki, NIP 848-145-94-07
Kontakt: biuro@mazoviamtb.pl, tel. +48 533 005 212
www.mazoviamtb.pl


Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer