Jesteś tutaj

Odwiedzamy Szkołę w Waksmundzie

Celem wizyty była promocja hokeja i zachęta do aktywnego, sportowego spędzania czasu. Dzieci na wstępie zostały przepytane przez trenera i bardzo mu zaimponowały dużą wiedzą o zawodnikach z naszego klubu, wychowankach jak i na temat zasad gry w hokeja. W końcu wyszło na jaw, że uczniem szkoły podstawowej był Damian Kapica. Drugim dobrze rozpoznawalnym zawodnikiem, któremu w szkole kibicują, jest nasz wychowanek Bartłomiej Neupauer, wujek jednego z uczniów, na którego przymierzony sprzęt hokejowy bardzo dobrze leżał. Kandydat na zawodnika w sprzęcie hokejowym prezentował się wyśmienicie i nie tylko on jeden. Dzieci do przymierzenia stroju hokeisty jak i bramkarza bardzo się garnęły.Wygląda na to że nasz klub odwiedzą na treningach dzieciaki z Waksmunda ? Na wszelki wypadek przygotowujemy w klubie do wypożyczenia dla kadetów naboru nowy sprzęt hokejowy ! Jesteśmy jako przedstawiciele klubu hokejowego, odwiedzający szkołę, pod miłym wrażeniem, jak dyrekcja Szkoły Podstawowej w Waksmundzie, wraz z gronem pedagogicznym jest mocno zaangażowana w promowanie sportu w szkole. Główne podejrzenia dobrej promocji hokeja padają na nauczycielkę wychowania fizycznego, żonę trenera Marka Zietary, który nawiasem mówiąc jest oddany pełną pasją i sercem naszemu klubowi Podhale i wychodzi na to że mocno w tym wspiera go żona,Trafiając z promocją hokeja do szkoły w Waksmundzie, sportowo w końcu wydaje się że panuje tam głównie piłka nożna przy prężnym klubie Ludowym Huragan Waksmund. To tam całymi dniami i wieczorami młodzież zbiera się pod szkołą i rozgrywa mecze piłkarskie i jeszcze znajduje się miejsce dla hokeja. Brawo Dyrekcjo Szkoły!

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer