Jesteś tutaj

Rodzice i Nauczyciele SP w Ludźmierzu Dzieciom w przedstawieniu ,, Królowa Śniegu”

4 czerwca 2018 r.  nauczyciele oraz rodzice uczniów Szkoły Podstawowej w Ludźmierzu przygotowali dla dzieci niespodziankę z okazji Dnia Dziecka, którą było przedstawienie pt. „Królowa Śniegu”.Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły losy wielkiej przyjaźni Kaja i Gerdy wystawionej na ciężką próbę przez złą Królową Śniegu. Uczniowie  z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwali kolejnych bohaterów, którzy pojawiali się na scenie. Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie. Doskonałą grę rodziców i nauczycieli uzupełniały fantastycznie dobrane stroje,rekwizyty, scenografia oraz przepiękne tańce i muzyka. Dzieci były zachwycone i zadowolone z umiejętności aktorskich swoich rodziców i nauczycieli. Wysiłek wszystkich biorących udział w przedstawieniu został nagrodzony gromkimi brawami,uśmiechem dzieci i fantastyczną atmosferą.

Za tą wspaniałą inicjatywą stały: pani Danuta Kostorz, Pani Magdalena Rajska, Pani Katarzyna Łapczyńska oraz pani Magdalena Buźniak, które były organizatorkami  oraz reżyserkami przedstawienia.

Obsada składała się z aktorów – nauczycieli i rodziców, którzy mimo licznych obowiązków zawodowych i prywatnych, chętnie zaangażowali się w organizację spektaklu.

Kochani Rodzice i Nauczyciele!
Pragniemy złożyć szczere wyrazy wdzięczności
za chęć wzięcia udziału w próbach,
które zaowocowały przepięknym spektaklem  pt. „ Królowa Śniegu”.
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą atmosferę,
wzorcowe przygotowanie oraz ciekawe pomysły.
Po raz kolejny przekonaliśmy się, że mamy wspaniałych
Rodzicówi Nauczycieli, na których zawsze można liczyć!!!

 

Wdzięczne organizatorki
oraz  Dyrektor Szkoły

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer