Jesteś tutaj

Klikuszowa laureatem konkursu "Niezwykła Małopolska Wieś 2018".

Z inicjatywy Sołtys wsi Czesławy Fic przy wsparciu Wójta Jana Smarducha, Klikuszowa  zgłoszona została do tegorocznej edycji Konkursu Województwa Małopolskiego pn. „Niezwykła Małopolska Wieś 2018”. Udział w konkursie miał na celu prezentację osiągnięć i zrealizowanych inicjatyw lokalnych na terenie sołectwa w okresie pięciu lat liczonych od roku poprzedzającego konkurs, co było przedmiotem oceny komisji konkursowej.

Dobra współpraca różnych instytucji, wizja rozwoju sołectwa oraz zrealizowane przedsięwzięcia  mające wpływ na lepsze życie mieszkańców - to główne czynniki decydujące o wyjątkowości Klikuszowej, która otrzymała tytuł "Nowatorskiej Małopolskiej Wsi 2018", zajmując w konkursie drugie miejsce. Powodem do dumy jest uznanie na szczeblu wojewódzkim, co świadczy o tym że nie tylko mieszkańcy Klikuszowej doceniają aktywne działania.

Sukces ten jest dla nas wszystkich wielkim wyróżnieniem  na tle  całej Małopolski , ale też wyzwaniem do  dalszej pracy na rzecz  Sołectwa i Gminy.

Jako Sołtys wsi  mam szczęście uczestniczyć w dużych zmianach  i rozwoju  Klikuszowej, co przy wsparciu władz  gminnych dało oczekiwane  bardzo dobre rezultaty, za co serdecznie dziękuję Wójtom i pracownikom  Urzędu Gminy.

Z pozdrowieniem
sołtys
Czesława Fic

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer