Jesteś tutaj

Spotkanie z mieszkańcami Gminy Nowy Targ

Spotkanie z mieszkańcami Gminy Nowy Targ organizowane w ramach 4 Osi Priorytetowej Regionalna Polityka Energetyczna, Działania 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza, Poddziałania 4.4.2 Obniżenie poziomu niskiej emisji - SPR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014- 2020 w ramach projektu pn. „Wymiana źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie Gminy Nowy Targ”

W związku z realizacją projektu wymiany starych, wysokoemisyjnych kotłów na nowe niskoemisyjne media grzewcze w Gminie Nowy Targ w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego w dniach:

  • 29.10.2018 o godz. 16:00 oraz 18:00
  • 30.10.2018 o godz. 16:00 oraz 18:00
    w Urzędzie Gminy Nowy Targ – Sala Obrad, ul. Bulwarowa 9, 34-400 Nowy Targ odbędzie się spotkanie informacyjne.

Szkolenie skierowane jest do mieszkańców, którzy uwzględnieni zostali w programie do wymiany starych źródeł ogrzewania na nowe kotły na biomasę i gaz z sieci. Przedmiotem szkolenia będzie przedstawienie regulaminu programu dofinansowania w ramach Poddziałania 4.4.2 oraz omówienie zasad prawidłowego sporządzania dokumentów wymaganych do rozliczania dotacji.

HARMONOGRAM SPOTKANIA:

  1. Realizacja projektu- najważniejsze aspekty, informacje, wskazówki, porady, przedstawienie wymaganych dokumentów do otrzymania dofinansowania.
  2. Przedstawienie technologii odnawialnych źródeł energii (kondensacyjne kotły gazowe, kotły zgazowujące drewno, kotły na pelet).
  3. Przewody kominowe (Ogrzewanie paliwami stałymi w Polsce, rodzaje przewodów kominowych, typy kominów występujących na rynku polskim – praktyczne przykłady, praktyczne porady użytkowe przewodów kominowych, przepisy, różne technologie uszczelniania przewodów kominowych).
  4. Dyskusja.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW!!!

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer