Jesteś tutaj

I Rodzinny Rajd Rowerowy w Szkole Podstawowej w Gronkowie

W sobotę, 20 października 2018 r., w Szkole Podstawowej w Gronkowie odbył się I Rodzinny Rajd Rowerowy, promujący aktywny wypoczynek w rodzinnym gronie, zdrowy tryb życia, aktywność na świeżym powietrzu oraz wspaniałe hobby. Pogoda, jaka panowała w tym dniu, nie odstraszyła dzielnych uczestników. W rajdzie wzięli udział uczniowie, absolwenci, nauczyciele, rodzice oraz dziadkowie. Wszyscy, z dobrymi humorami, wyruszyli ścieżką rowerową „Historyczno-kulturowo-przyrodniczego Szlaku wokół Tatr” spod szkoły w kierunku Nowej Białej. Tutaj nastąpił pierwszy odpoczynek. Po zregenerowaniu sił cała grupa wyruszyła w dalszą trasę w kierunku Dębna. W drodze powrotnej na wszystkich czekał słodki poczęstunek, który dostarczył energii do pokonania kolejnych kilometrów.

Szczególne słowa uznania oraz gratulacje za wytrwałość należą się dzieciom z oddziału przedszkolnego oraz pierwszoklasistom, którzy dzielnie pokonali prawie 20 km w dwie strony.

Rodzinny Rajd Rowerowy to doskonała wyprawa, podczas której uczestnicy nie tylko sprawdzali swoje umiejętności jazdy na dwóch kółkach, ale również podziwiali uroki naszego regionu. Drzewa pięknie mieniły się barwami jesieni, na tle pokrytych już śniegiem Tatr. Wszyscy bardzo sprawnie pokonali całą trasę. Rajd Rowerowy zakończył się ciepłą herbatą oraz wspólnym grillem, zorganizowanym przez Radę Rodziców na stadionie w Gronkowie. Mamy nadzieję, że Rodzinny Rajd Rowerowy stanie się tradycją w naszej szkole.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer