Jesteś tutaj

Oświadczenie o wartości sprzedaży napojów alkoholowych.

Przypominamy o obowiązku złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych

  1. Podpisany egzemplarz Oświadczenia należy złożyć w Urzędzie Gminy Nowy Targ w terminie do dnia 31 stycznia 2019 roku. (wzór poniżej)
  2. W przypadku gdy przedsiębiorca nie złoży oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w terminie do 31 stycznia – zezwolenie wygasa, jeśli przedsiębiorca nie złoży oświadczenia w ciągu  30 dni liczonych od daty upływu ustawowego terminu (czyli od 31 stycznia) wraz z jednoczesnym dokonaniem dodatkowej opłaty w wysokości 30 % opłaty podstawowej za dany rodzaj zezwolenia.
  3. W przypadku gdy przedsiębiorca nie zapłaci w terminie do 31 stycznia, 31 maja lub 30 września danego roku raty opłaty za korzystanie z zezwolenia – zezwolenie wygasa, jeśli przedsiębiorca nie dokona w ciągu 30 dni liczonych od daty upływu ustawowego terminu wpłaty raty opłaty za korzystanie z zezwolenia powiększonej o 30 % należnej opłaty rocznej.
  4. Wpłaty należy dokonać w terminie do 31 stycznia w kasie Urzędu Gminy Nowy Targ lub przelewem na konto bankowe. Dodatkowych informacji uzyskają Państwo w pokoju 102 Urzędu Gminy Nowy Targ ul. Bulwarowa

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer