Jesteś tutaj

Komunikaty

INFORMACJA O PRZYSTĄPIENIU DO KONSULTACJI SPOŁECZNYCH PROJEKTU REGULAMINU UTRZYMANIA CZYSTOŚCI I PORZĄDKU NA TERENIE GMINY NOWY TARG.

Wójt Gminy Nowy Targ informuje o przystąpieniu do przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu nowego Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Nowy Targ. Celem konsultacji społecznych jest zapoznanie się mieszkańców gminy Nowy Targ z projektem nowego Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Nowy Targ, dokonanie weryfikacji przyjętych rozwiązań oraz przedstawienie uwag, postulatów i propozycji.

Ministerstwo Cyfryzacji – Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online


Zdążysz w trakcie drzemki

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.

Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów

OGŁOSZENIE

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania SPISZ-PODHALE informuje, że organizuje szkolenie dla potencjalnych beneficjentów w związku z planowanym ogłoszeniem naborów:

Spotkanie informacyjne – doradztwo grupowe

 

ZAPROSZENIE

 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania SPISZ-PODHALE w związku z planowanym ogłoszeniem naborów:

Spotkanie dla grupy defaworyzowanej.

ZAPROSZENIE

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania SPISZ-PODHALE informuje, że organizuje spotkanie dla grupy defaworyzowanej  określonej w LSR (mieszkańcy, w tym osoby do 34 roku życia,  przedsiębiorcy, działacze społeczni) związane z planowanym ogłoszeniem naborów:

Strony

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer