Jesteś tutaj

Komunikaty

4+ Liczna Rodzina - świadczenie pieniężne na rozpoczęcie roku szkolnego.


Informujemy, że od 03.09.2019r. do 31.10.2019r. w Urzędzie Gminy Nowy Targ, ul. Bulwarowa 9 w pokoju nr 309 (Zespół Ekonomiczno- Administracyjny Szkół, III piętro w nowym budynku) przyjmowane będą wnioski o przyznanie świadczeń pieniężnych na rozpoczęcie roku szkolnego w ramach programu „4+ Liczna Rodzina”.

Wyłożenie do publicznego wglądu projektów MPZP dla miejscowości Klikuszowa, Lasek, Morawczyna, Rogoźnik, Dębno i Dursztyn

OGŁOSZENIE
WÓJTA GMINY NOWY TARG

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów miejscowych planów
zagospodarowania przestrzennego

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do wynajmu w miejscowości Rogoźnik

Wójt Gminy Nowy Targ, zgodnie z art. 35, ust. 1 Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r. (Dz.U.2018.2204 t. j. z późniejszymi zmianami) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiących własność gminy Nowy Targ przeznaczonych do wynajmu w miejscowości Rogoźnik.

W dniu dzisiejszym (tj. 16.08.2019) Urząd Gminy Nowy Targ otwarty jest w godzinach 7.00-14.30

W dniu dzisiejszym (tj. 16.08.2019) Urząd Gminy Nowy Targ otwarty jest

w godzinach 7.00-14.30

Ruszył nabór do konkursu "Kryształy Soli" dla organizacji pozarządowych

Ruszył nabór do XV edycji konkursu o Nagrody Marszałka Województwa Małopolskiego dla najlepszych organizacji prowadzących działalność pożytku publicznego „Kryształy Soli”. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania organizacji, które w szczególny sposób wpłynęły na rozwój społeczności Małopolski.

Konkurs 3/2019 - OGŁOSZENIE NABORÓW

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Spisz – Podhale, działająca na terenie gmin: Bukowina Tatrzańska, Łapsze Niżne i Nowy Targ

Ogłoszenie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa podaje informację na temat kryteriów przyznawania stypendiów oraz trybu i zasad rozpatrywania wniosków stypendialnych w XVIII Edycji programów stypendiów pomostowych 2019/2020 adresowanych do młodzieży pochodzącej z rodzin byłych pracowników państwowych przedsiębiorstw gospodarki rolnej.

Strony

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer