Jesteś tutaj

Komunikaty

Upływ terminu ważności dowodów osobistych

Urząd Gminy w Nowym Targu, informuje, iż w bieżącym 2017 roku upływa termin ważności dowodów osobistych wydanych w 2007 roku.
 
Prosimy wszystkich mieszkańców, którym upływa termin ważności dowodu o zgłaszanie się do tut. Urzędu Gminy pok. nr 101, w godzinach pracy Urzędu, w celu złożenia wniosku o wydanie nowego dowodu osobistego.

Przypominamy!!! Dowody osobiste, którym upłynął termin ważności są NIEWAŻNE!!!

 

Zajęcia Wakacyjne w Gminie Nowy Targ

Od 1 lipca 2017r. ruszają zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty. Szczegóły na stronach internetowych szkół oraz na tablicach ogłoszeń.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego „Nowa Biała - Zagrody” – wyłożenie

OGŁOSZENIE

WÓJTA GMINY NOWY TARG

 

Na podstawie art. 17 pkt 9) Ustawy z dnia 27 marca 2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 778 z późn. zmianami) oraz Uchwały Nr XVIII/183/2016 z dnia 20 października 2016 roku w sprawie przystąpienia do sporządzania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Nowa Biała - Zagrody”.

Spotkania informacyjne II edycja Budżetu Obywatelskiego

Jakie zmiany zostały wprowadzone do regulaminu tegorocznego Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego? Na jakich zasadach będą rozdzielane środki? Kto i w jakiś sposób może zgłosić zadanie?

II Bieg Integracyjny PPWSZ Z HANDICAP'em w Nowym Targu

Fundacja HANDICAP Zakopane i PPWSZ Nowy Targ zapraszają w sobotę 13 maja 2017 na II Bieg Integracyjny na dystansie 400m  na rynek w Nowym Targu. Zapraszamy szczególnie osoby z niepełnosprawnością. Celem biegu jest integracja  oraz pokonanie trasy samodzielnie lub z asystą.

Strony

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer