Jesteś tutaj

Komunikaty

W dniu 22 września 2018r. bezpłatna komunikacja miejska

Wójt Gminy Nowy Targ Jan Smarduch informuje, że w dniu 22 września 2018r. wszyscy chętni tj. dzieci, młodzież, osoby dorosłe, starsze i emeryci będą mogli bezpłatnie korzystać z przejazdów autobusowych wszystkich linii obsługiwanych przez Miejski Zakład Komunikacji w Nowym Targu. Gmina Nowy Targ przyłączając się do wydarzenia Dzień bez Samochodu, wspiera Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu, zainicjowany przez Komisję Europejską w 2002 roku.

 

 

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż działki w miejscowości Łopuszna

Wójt Gminy Nowy Targ podaje do publicznej wiadomości informację dotyczącą przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż działki ewid. nr 7 w miejscowości Łopuszna, który odbył się w dniu 11.09.2018 r.

Bezpieczna Małopolska


Projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego

 

Wójt Gminy Nowy Targ zaprasza mieszkańców Gminy na bezpłatny kurs operatorów maszyn budowlanych i drogowych.

Wójt Gminy Nowy Targ zaprasza mieszkańców Gminy na  bezpłatny kurs operatorów maszyn budowlanych i drogowych. Kurs realizuje Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzempek. Spotkanie organizacyjne odbędzie się dnia 16.09.2018 r. o godzinie 8:00 w Zespole Szkoły Podstawowej w Waksmundzie. Pełną informację w sprawie można uzyskać pod numerem telefonu 604 061 865 lub 797 995 367. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w kursie, który daje uczestnikom szansę uzyskania potrzebnych na rynku pracy kwalifikacji.

 

LGD Spisz - Podhale ogłasza nabór wniosków

Ogłaszamy  Nabory !!

Ogłaszamy nabory wniosków o przyznanie pomocy w ramach przedsięwzięć:

1.1.5 Rozwój działalności gospodarczych;

1.1.6 Rozwój działalności gospodarczych przez osoby do 34 r. życia

1.2.5 Promocja i stworzenie warunków do aktywnego trybu życia oraz integracji mieszkańców

Lista osób dopuszczonych na przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki ewidencyjnej nr 7 w miejscowości Łopuszna

Wójt gminy podaje do publicznej wiadomości listę osób dopuszczonych na przetarg ustny nieograniczony (licytację) w dniu 11 września 2018 r. na sprzedaż działki ewidencyjnej nr 7 w miejscowości Łopuszna

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do najmu w miejscowościach Ostrowsko oraz Waksmund

Wójt Gminy podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiących własność gminy Nowy Targ przeznaczonych pod wynajem w miejscowości Ostrowsko i Waksmund.

 

Strony

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer