Jesteś tutaj

HISTORYCZNO-KULTUROWO-PRZYRODNICZY SZLAK WOKÓŁ TATR

Warsztaty studyjne dotyczące turystyki rowerowej na polsko-słowackim pograniczu


Partnerzy projektu flagowego pt. „Historyczno-kulturowo-przyrodniczy szlak wokół Tatr – etap II”, który realizowany jest do 30.04.2019 r. 

Aktywne rowerowe podsumowanie realizacji II etapu Szlaku wokół Tatr


W weekend 27-28 kwietnia 2019 r. aktywnie rozpoczęliśmy nowy sezon rowerowy na Szlaku wokół Tatr podczas czterech wydarzeń plenerowych, które zorganizowane zostały w ramach projektu flagowego.

Konferencja podsumowująca projekt flagowy


W dniu 25 kwietnia 2019 r. w Ośrodku Współpracy Polsko-Słowackiej w Nowym Targu odbyła się konferencja podsumowująca realizację projektu flagowego pt. "Historyczno-kulturowo-przyrodniczy szlak wokół Tatr - etap II" w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

Ankieta dotycząca stopnia rozpoznawalności „Historyczno-kulturowo-przyrodniczego szlaku wokół Tatr”

Zachęcamy do udziału badaniu ankietowym dotyczącym Szlaku wokół Tatr. Odpowiedź na pytania zajmuje maksymalnie 5 minut.

Dane są w pełni anonimowe i zbierane wyłącznie na wewnętrzny użytek partnerów projektu dotyczącego budowy i rozwoju Szlaku wokół Tatr. Zapraszamy do wypełnienia!

Ankieta dostępna jest tutaj https://forms.gle/DGxkkWfHaCC9P1CA6  

 

Rusza budowa III etapu Historyczno-kulturowo-przyrodniczego Szlaku wokół Tatr!


Do 2020 roku Historyczno – kulturowo - przyrodniczy Szlak wokół Tatr wzbogaci się o atrakcyjną infrastrukturę dla rowerzystów. Powstaną także kolejne kilometry ścieżek rowerowych po polskiej i słowackiej stronie granicy.

Na biegówkach po Szlaku wokół Tatr!


Nareszcie odpowiednie warunki do narciarstwa biegowego! Zatem ścieżki rowerowe Szlaku wokół Tatr – zgodnie z ich całorocznym wykorzystaniem – stają się trasami do narciarstwa biegowego!

Strony

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer