Jesteś tutaj

REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO NA LATA 2014 - 2020

Odbiór Modrzewiowego Szlak


Zapraszamy do obejrzenia galerii z obecnie wykonanych prac.

 

Postępy prac na budowie ścieżki rowerowej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z obecnie wykonanych prac.

Prace przy budowie ścieżki rozpoczęte.

Wykonawca zadania firma ZIBUD rozpoczął prace przy budowie ścieżki rowerowej dookoła Jeziora Czorsztyńskiego – odcinek III: Modrzewiowy Szlak – trasa rowerowa w Dębnie (od miejscowości Harklowa do mostu w Dębnie).

Zapraszamy do obejrzenia galerii z obecnie wykonanych prac.

 

Przekazano plac budowy

W dniu 08 kwietnia 2019 r. komisyjnie został przekazany Wykonawcy plac budowy. Wykonawca może rozpocząć prace. Do wykonania w/w zadania gmina otrzymała darowiznę od ZEW Niedzica S.A. w postaci pospółki, która zostanie wydobyta z czaszy zbiornika Jeziora Czorsztyńskiego. Materiał w postaci (kruszywa – pospółki) znajduje się w pobliżu miejsca realizacji projektu.

 

Wybrano Inspektora.

W dniu 22.03.2019 r. gmina ogłosiła przetarg nieograniczony na pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w branży drogowej nad inwestycją pn.: „Budowa ścieżki rowerowej dookoła Jeziora Czorsztyńskiego - odcinek III: Modrzewiowy Szlak - trasa rowerowa w Dębnie (od miejscowości Harklowa do mostu w Dębnie)”. W wyniku postępowania wyłoniono wykonawcę i w dniu 02.04.2019 r. podpisano umowę na pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w branży drogowej nad inwestycją z firmą: ARKADIS Sp. z o.o. S1 Sp. k. mająca swą siedzibę w Czudcu.

Wybrano Wykonawcę

W dniu 15.02.2019 r. gmina ogłosiła przetarg nieograniczony na budowę ścieżki rowerowej dookoła Jeziora Czorsztyńskiego - odcinek III: Modrzewiowy Szlak - trasa rowerowa w Dębnie (od miejscowości Harklowa do mostu w Dębnie). W wyniku postępowania wyłoniono wykonawcę i w dniu 02.04.2019 r. podpisano umowę z firmą: Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe ”ZIBUD” Grzegorz Zając z Kamienicy.

Strony

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer