Jesteś tutaj

Komunikaty

mPotęga - projekt „Sztuka z matematyką w tle”


Od września do grudnia Szkoła Podstawowa w Krempachach będzie realizować projekt „Sztuka z matematyką w tle” dofinansowany przez Fundację mBanku. Projekt adresowany jest dla uczniów klas VII-VIII i ich rodziców.

Konkurs na karpackie inicjatywy lokalne

Stowarzyszenie "Pro Carpathia" ogłasza konkurs na karpackie inicjatywy lokalne w ramach zadania pn. „Karpackie inicjatywy lokalne” sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. 

WFOŚiGW w Krakowie - Ogłoszenie o naborze

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza nabór nr KP.111.31.2021 Referent w Zespole Rozliczeń Klienta Indywidualnego w wymiarze: 5 osób – 5 etatów oraz Referent w Zespole Klienta Indywidualnego w wymiarze: 5 osób – 5 etatów

Link do strony BIP: https://bip.malopolska.pl/ojednostce17,a,1991037,ogloszenie-o-naborze-kp...

PRACA SEZONOWA Z EURES - Sezon na prawa zawsze trwa

Europejski Urząd ds. Pracy rozpoczął kampanię informacyjną dla pracowników sezonowych w UE.

15 czerwca 2021 r. Europejski Urząd ds. Pracy (ELA) rozpoczął kampanię informacyjną pod nazwą Rights for allseasons / Prawa przez cały rok. Zwraca ona uwagę na potrzebę rozpowszechniania informacji nt. sprawiedliwych i bezpiecznych warunków pracy dla pracowników sezonowych, którzy zatrudniani są  w krajach UE.

Komunikat o naborze zgłoszeń do programu „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił dla gmin nowy nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej na lata 2021/2022. W roku 2019 Gminie Nowy Targ zostało przyznane takie dofinansowanie, a w ramach tego zadania ponad 43 tony odpadów z foli rolniczej zostało odebrane bezpłatnie od rolników i przekazane do recyklingu.

Gmina Nowy Targ planuje złożyć kolejny wniosek o dofinansowanie do zbiórki folii rolniczych, w związku z tym zwracamy się z prośbą o wypełnienie zgłoszenia i dostarczenie go do Urzędu Gminy Nowy Targ ul. Bulwarowa 9, 34- 400 Nowy Targ w pokoju nr 102 albo do sołtysa wsi do dnia 31 sierpnia 2021 r.

 Ankiety dostępne są w Urzędzie Gminy Nowy Targ oraz na stronie internetowej - www.ugnowytarg.pl

Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów

OGŁOSZENIE

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania SPISZ-PODHALE zaprasza na szkolenie dedykowane przyszłym naborom, które LGD zamierza zrealizować ze środków, które pozyska w ramach tzw. „okresu przejściowego”: Przedsięwzięcie nr 1.1.3 – Powstanie lub modernizacja infrastruktury turystycznej i/lub okołoturystycznej.

Wykonanie Wielkoobszarowej Inwentaryzacji Stanu Lasu w kraju w latach 2020-2024

W związku z pismem Wojewody Małopolskiego z dnia 30.05.2021 r. znak: WS-V.7582.9.200.2021.PZ przekazującym pismo Ministra Klimatu i Środowiska z 24 maja 2021 r., znak: DLŁ-WGL.8102.14.2021.LP (pisma w załączeniu) informujące, że zgodnie z art.

Ogłoszenie o pracę

Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Przedstawicielstwo w Krakowie zatrudni od zaraz na stanowisku zootechnik oceny. Miejsce pracy: powiat Nowotarski. Praca niezależna, samodzielna.Atrakcyjne wynagrodzenie, pełny pakiet socjalny, samochód służbowy. Wymagane wykształcenie minimum średnie (najlepiej rolnicze)  prawo jazdy kategorii B.

 
Zgłoszenia:     krakow@pfhb.pl        +48 12 285 21 15    + 48 668 13 46 62

20. rocznica śmierci ks. prof. Józefa Tischnera

Program obchodów 21. rocznicy śmierci Ks. Prof. Józefa Tischnera
 
Łopuszna, 27.06.2021r. (niedziela)

Strony

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer