Jesteś tutaj

4+ Liczna Rodzina - świadczenie pieniężne na rozpoczęcie roku szkolnego.

Informujemy, że od 03.09.2019r. do 31.10.2019r. w Urzędzie Gminy Nowy Targ, ul. Bulwarowa 9 w pokoju nr 309 (Zespół Ekonomiczno- Administracyjny Szkół, III piętro w nowym budynku) przyjmowane będą wnioski o przyznanie świadczeń pieniężnych na rozpoczęcie roku szkolnego w ramach programu „4+ Liczna Rodzina”.

Jedynym kryterium udziału w programie jest liczba dzieci w rodzinie: 4 i więcej. Kryteria dochodowe nie będą brane pod uwagę. Świadczenie pieniężne na rozpoczęcie roku szkolnego wynosi jednorazowo 50 zł na każde dziecko, które podlega obowiązkowi szkolnemu lub jest w wieku 18-25 lat i kontynuuje naukę w szkole (szkole wyższej). Świadczenie jest wypłacane w trakcie trwania roku szkolnego.

Formularz wniosku dostępny jest u dyrektora szkoły, na stronie internetowej http://www.ugnowytarg.pl lub w Urzędzie Gminy Nowy Targ w pokoju nr 309 (ZEAS, III piętro).

Do wniosku należy dołączyć:

  • informację o sposobie wypłaty przyznanego świadczenia pieniężnego (druk do pobrania razem z wnioskiem)
  • zaświadczenie o uczęszczaniu dziecka do szkoły- tylko w przypadku uczniów uczących się w szkole ponadgimnazjalnej lub w szkole prowadzonej przez inny organ,
  • zaświadczenie ze studiów w przypadku studentów.
  • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Podpisaną klauzulę informacyjną.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer