Jesteś tutaj

Zastępca Wójta przechodzi na emeryturę

W środę dnia 19 grudnia 2018 r. miała miejsce wyjątkowa sesja Rady Gminy Nowy Targ na której Radni i Sołtysi Gminy Nowy Targ podziękowali za 24 lata pracy w Urzędzie Gminy Nowy Targ Zastępcy Wójta Stanisławowi Szelidze, który z końcem roku przechodzi na emeryturę. Podczas podziękowań padło mnóstwo ciepłych słów oraz życzeń w szczególności zdrowia. Wójt Stanisław Szeliga podziękował za złożone życzenia, jak również wyraził wdzięczność za współpracę obecnym Radnym i Sołtysom jak i tym z poprzednich kadencji, którzy przez wszystkie lata współpracowali z Gminą.

Następnego dnia, podczas uroczystej wigilii, pracownicy Urzędu Gminy oraz jednostek organizacyjnych Gminy Nowy Targ również złożyli podziękowania przechodzącemu na emeryturę Zastępcy Wójta Stanisławowi Szelidze. Wójt Jan Smarduch składając życzenia i podziękowania swojemu wieloletniemu zastępcy wspominał lata współpracy oraz, że przez te wszystkie lata nigdy nie spóźnił się do pracy.

 

Są chwile i ludzie o których nie można zapomnieć…

 

Drogi  Wójcie Stanisławie

Składamy Ci serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę, zaangażowanie i  sumienność. Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładałeś w budowanie naszego Urzędu i dobrej atmosfery.

Za każdą dobrą radę, za każdą podjętą trudną decyzję, za wsparcie, dobre słowo i każdą chwilę spędzoną z nami przez te wszystkie lata.  Dziękujemy za czas, Twoją wiedzę i miłą atmosferę.

Życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności,  powodzenia w życiu prywatnym i miłych wspomnień

z nami, które mamy nadzieję będą Ci towarzyszyły.

                                                                      

Pięknie dziękujemy za wszystko…

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer