Jesteś tutaj

Wyłożenie do publicznego wglądu operatu modernizacji ewidencji gruntów i budynków obrębu ewidencyjnego Waksmund

Starosta Nowotarski informuje, że w terminie od dnia 3 września 2020 do dnia 23 września 2020 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Targu przy ulicy Bolesława Wstydliwego 14, w sali nr 1.17a na parterze, w godzinach od 7.30 do 15.30, w dniach pracy starostwa (wszystkie soboty i niedziele są dniami wolnymi od pracy), zostanie wyłożony do wglądu osób zainteresowanych projekt operatu opisowo - kartograficznego, opracowany w ramach modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębu ewidencyjnego Waksmund.

Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane ujawnione w projekcie operatu opisowo-kartograficznego, może w okresie wyłożenia projektu do wglądu uzyskać niezbędne wyjaśnienia i zgłosić do protokołu ewentualne wnioski i uwagi do tych danych. Zgłaszający uwagi zostaną poinformowani o sposobie rozpatrzenia.

Szczegółowe informacje w powyższej sprawie można uzyskać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Targu przy ul. Bolesława Wstydliwego 14, w Wydziale Geodezji, Katastru i Kartografii w godzinach pracy Urzędu.

Ze względu na obowiązujący stan epidemiczny, Starosta zwraca się z prośbą by osoby przychodzące do Urzędu posiadały maseczki ochronne i rękawiczki.

W załączeniu całościowa treść informacji Starosty Nowotarskiego.
 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer