Jesteś tutaj

Informacja dla pacjentów NZOZ w Gminie Nowy Targ z siedzibą w Ludźmierzu

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w naszym rejonie bardzo prosimy pacjentów o zgłaszanie chęci wizyty u lekarza drogą telefoniczną lub mailową. W przesłanym mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska pacjenta, nr PESEL oraz nr telefonu do kontaktu.

- Ośrodek Zdrowia w Ludźmierzu nr tel 182655524 email: osrodek.ludzmierz@onet.pl.

- Ośrodek Zdrowia w Ostrowsku nr tel 182656037 email: nzozostrowsko@poczta.onet.pl.

- Ośrodek Zdrowia w Nowej Białej nr tel 182851323 email: nzoznowabiala@gmail.com.

- Ośrodek Zdrowia w Gronkowie nr tel 182656037 email: nzozgronkow@interia.pl.

Informujemy, iż Ośrodki NZOZ w Gminie Nowy Targ Sp.J. działają nieprzerwalnie od początku trwania pandemii. Pracujemy w podwyższonym standarcie sanitarnym, nasz personel wyposażony jest w certyfkowane środki ochrony osobistej, pacjenci wchodzący do budynków mają obowiązek zakrywania ust i nosa i dezynfekcji rąk. Budynki są cyklicznie ozonowane co 2 tygodnie, a w sytuacji podwyższonego ryzyka 1 raz w tygodniu.  Dodatkowo po przyjęciu pacjenta, u którego lekarz podejrzewa zakażenie COVID-19 zlecamy nocne ozonowanie (poekspozycyjne). Każdorazowa sytuacja po wizycie pacjenta, u którego w zdiagnozowano zakażenie konsultowana jest z Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Nowym Targu. Wprowadziliśmy wewnętrzne procedury dotyczące minimalizowania prawdopodobieństwa  zakażenia (pomiary temperatur, kilkukrotnie w ciągu dnia dezynfekcja wszystkich powierzchni oraz sprzetów, których używają pracownicy, likwidacja ulotek w poczekalniach, przechowywanie korespondencji "w kwarantannie" itp).

            Zastosowaliśmy sie w pełni do wytycznych konsultanta krajowego w dziedzinie medycyny rodzinnej dotyczącego teleporad w podstawowej opiece zdrowtnej udzielanych w czasie pandemii wywołanej wirusem SARS. Rejestracja odbywa się głównie telefonicznie lub poprzez emaila.

 

Ośrodek Zdrowia w Ludźmierzu nr tel 182655524 email: osrodek.ludzmierz@onet.pl

Ośrodek Zdrowia w Ostrowsku nr tel 182656037 email: nzozostrowsko@poczta.onet.pl

Ośrodek Zdrowia w Nowej Białej nr tel 182851323 email: nzoznowabiala@gmail.com

Ośrodek Zdrowia w Gronkowie nr tel 182656037 email: nzozgronkow@interia.pl
 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer