Jesteś tutaj

Podziękowania dla GOPR

Składamy gorące podziękowanie Grupie Podhalańskiej GOPR pod przewodnictwem Pana Bartłomieja Sięki, którzy zorganizowali akcję sprzątania Przełomu Białki w Nowej Białej oraz Krempachach w piątek 23.04.2021 roku. W akcji brało udział około 20 osób, ratowników Grupy Podhalańskiej GOPR, ich rodzin oraz sympatyków GOPR. Z relacji Pana Bartłomieja po stronie Obłazowej został posprzątany teren od parkingu dzierżawionego przez Gminę do parkingu prywatnego, pomiędzy drogą a rzeką. Zostały również posprzątane miejsca trudno dostępne na skale natomiast po stronie Kramnicy posprzątano teren pod ścianą oraz trasę dojścia przez pola, jak również miejsca trudno dostępne na skale.

Odpady zostały odebrane z wyznaczonych wcześniej miejsc na zlecenie Referatu ds. Gospodarki Odpadami w Gminie Nowy Targ.

To wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem było promowanie nie śmiecenia, prawidłowe gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się ludzki negatywny wpływ na środowisko.
 


Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer