Jesteś tutaj

Nie spisałeś się jeszcze przez internet? Nic straconego! Mobilny punkt spisu pojawi się w dniu 31 lipca w Łopusznej oraz 1 sierpnia w Ludźmierzu

W dniu 17.07.2021 r. przy Gminnym Ośrodku Kultury działał mobilny punkt spisowy. Mieszkańcy gminy, którzy uczestniczyli w wydarzeniu w ramach 48. Konkursu Potraw Regionalnych „Góralskie Jadło” mogli spisać się przy pomocy członka Gminnego Biura Spisowego. Za udział dziękujemy!

Jednocześnie informujemy, że mobilny punkt spisowy pojawi się również w dniach 31.07.2021r. (sobota) w Stadninie Koni w Łopusznej w godz. 17.00-20.00 oraz 01.08.2021r. (niedziela) w miejscowości Ludźmierz przy Domu Podhalańskim w godz. 15.00-18.00. Dodatkowo w dniu 01.08.2021 r. (niedziela) podczas finału rozgrywek piłkarskich o Puchar Wójta w Łopusznej będzie możliwość spisania się u rachmistrza spisowego.

Wszyscy mieszkańcy, którzy do tej pory nie spisali się w Narodowym Spisie Powszechnym, będą mogli to uczynić w mobilnym punkcie, a także u rachmistrza spisowego, który będzie również na miejscu.

Aby się spisać przygotuj:

  • Swój nr PESEL oraz nazwisko rodowe matki,
  • Nr PESEL członków wspólnego gospodarstwa domowego,
  • Powierzchnię użytkową mieszkania/domu (w m²),
  • Rok oddania budynku do użytku.

Zapraszamy serdecznie! 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer