Jesteś tutaj

KOMUNIKAT nr 3/2021-22 Z GMINNYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W dniu 5 listopada 2021 r. w Szkole Podstawowej w Ludźmierzu odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców – Igrzyska Dzieci. W zawodach dziewcząt brało udział sześć szkół gminy Nowy Targ (60 uczennic), natomiast w zawodach chłopców uczestniczyło  siedem zespołów (58 uczniów).

Tytuł mistrzowski w kat. dziewcząt wywalczyła SP z Krempach, która wyprzedziła SP z Klikuszowej (miejsce drugie), III miejsce wywalczyła SP z Ludźmierza. Najlepszą zawodniczką turnieju została Emilia Zygmund z Krempach, natomiast najlepszą bramkarką uznano Aleksandre Łukasz również z Krempach. Wśród chłopców najlepszą drużyną została SP Ludźmierz, wyprzedzając SP Ostrowsko oraz  SP Krempachy. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Aleksander Luberda z Ostrowska a za najlepszego bramkarza  uznano Piotra Radecki z Ludźmierza .

. Szkoły, które zajęły miejsca 1-6 otrzymały dyplom i piłeczki do unihokeja a szkoły z miejsc 1-3 dodatkowo pamiątkowe puchary. Najlepszym zawodnikom  i zawodniczkom turnieju wręczone zostały statuetki.

Organizator składa podziękowania na ręce Wójta Gminy Nowy Targ za możliwość przeprowadzenia turnieju, Panu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej z Ludźmierza za nieodpłatne udostępnienie sali gimnastycznej. Dziękuje także wszystkim opiekunom za szybkie i sprawne przeprowadzenie zawodów.  

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Tomasz Klag, Robert Plewa

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer