Jesteś tutaj

Gmina Nowy Targ ogłasza dodatkowy nabór na montaż pomp ciepła dla potrzeb centralnego ogrzewania budynków mieszkalnych wraz z instalacją fotowoltaiczną.

W dniu 28.03.2022r., Gmina Nowy Targ ogłasza dodatkowy nabór w ramach projektu „Montaż instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie Gmin: Nowy Targ, Miasta Nowy Targ, Czorsztyn, Łapsze Niżne, Brzesko, Alwernia, Babice, Chrzanów, Libiąż oraz Trzebinia” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, na montaż pomp ciepła dla potrzeb centralnego ogrzewania - ogrzewania budynków (PC CO) oraz instalację fotowoltaiczną (PV).

Informujemy, że montaż pompy ciepła możliwy jest tylko we współpracy z instalacją fotowoltaiczną. Dlatego deklarację należy składać zarówno na PC CO jak i PV. Wyjątkiem jest tutaj posiadanie już własnej instalacji PV o wielkości mocy odpowiedniej do mocy PC CO.

Deklaracje składane tylko na montaż instalacji fotowoltaicznych rozpatrywane będą w drugiej kolejności tzn. w miarę podsiadanych wolnych miejsc.

Aby przystąpić do projektu należy złożyć uzupełnioną Ankietę (załącznik nr 1) na dzienniku podawczym Urzędu Gminy Nowy Targ, ul. Bulwarowa 9.

Informacje na w/w temat można uzyskać w Urzędzie Gminy Nowy Targ, pok. nr 111 oraz pod numerami telefonów: 18-26-32-218, 18-26-32-217

Ilość instalacji jest ograniczona, o zakwalifikowaniu do projektu będzie decydować wyłącznie kolejność zgłoszeń.

Ostateczna realizacja projektu uwarunkowana jest od decyzji przyznania dofinansowania zadania. Gmina Nowy Targ zastrzega sobie prawo do nie realizowania przedmiotowego zadania w momencie nie otrzymania dofinansowania inwestycji.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer