Jesteś tutaj

KOMUNIKAT nr 8/2021-22 Z GMINNYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dnia 27 kwietnia 2022r. w Szkole Podstawowej w Łopusznej odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Piłce Siatkowej chłopców i dziewcząt. W zawodach udział wzięło osiem szkół gminy Nowy Targ.

         Tytuł mistrzowski w kategorii dziewcząt wywalczyła Szkoła Podstawowa w Łopusznej, drugie miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa z Krempach, trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Ludźmierzu. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Krempachach, miejsce drugie Szkoła Podstawowa w Klikuszowej, a miejsce trzecie zdobyła Szkoła Podstawowa w Lasku.

   Każda szkoła, która zajęła miejsca 1-6 otrzymała puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe – piłki. Ponadto, najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Julia Makowska z Łopusznej oraz Maciej Łukasz z Krempach, którzy otrzymali pamiątkowe statuetki.

Organizator składa podziękowania na ręce Wójta Gminy Nowy Targ za możliwość przeprowadzenia turnieju, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Łopusznej za nieodpłatne udostępnienie sali gimnastycznej. Dziękuje także wszystkim opiekunom za szybkie i sprawne przeprowadzenie zawodów.  

Ze sportowym pozdrowieniem

                                                                                                           Tomasz Klag, Robert Plewa

Najlepsi zawodnicy turnieju.jpg

Siatkówka 1.jpg

Siatkówka 3.jpg

SP Krempachy Chł. Siatkówka.jpg

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer