Jesteś tutaj

Komunikaty

mPotęga - projekt „Sztuka z matematyką w tle”


Od września do grudnia Szkoła Podstawowa w Krempachach będzie realizować projekt „Sztuka z matematyką w tle” dofinansowany przez Fundację mBanku. Projekt adresowany jest dla uczniów klas VII-VIII i ich rodziców.

Konkurs na karpackie inicjatywy lokalne

Stowarzyszenie "Pro Carpathia" ogłasza konkurs na karpackie inicjatywy lokalne w ramach zadania pn. „Karpackie inicjatywy lokalne” sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. 

WFOŚiGW w Krakowie - Ogłoszenie o naborze

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza nabór nr KP.111.31.2021 Referent w Zespole Rozliczeń Klienta Indywidualnego w wymiarze: 5 osób – 5 etatów oraz Referent w Zespole Klienta Indywidualnego w wymiarze: 5 osób – 5 etatów

Link do strony BIP: https://bip.malopolska.pl/ojednostce17,a,1991037,ogloszenie-o-naborze-kp...

PRACA SEZONOWA Z EURES - Sezon na prawa zawsze trwa

Europejski Urząd ds. Pracy rozpoczął kampanię informacyjną dla pracowników sezonowych w UE.

15 czerwca 2021 r. Europejski Urząd ds. Pracy (ELA) rozpoczął kampanię informacyjną pod nazwą Rights for allseasons / Prawa przez cały rok. Zwraca ona uwagę na potrzebę rozpowszechniania informacji nt. sprawiedliwych i bezpiecznych warunków pracy dla pracowników sezonowych, którzy zatrudniani są  w krajach UE.

Komunikat o naborze zgłoszeń do programu „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił dla gmin nowy nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej na lata 2021/2022. W roku 2019 Gminie Nowy Targ zostało przyznane takie dofinansowanie, a w ramach tego zadania ponad 43 tony odpadów z foli rolniczej zostało odebrane bezpłatnie od rolników i przekazane do recyklingu.

Gmina Nowy Targ planuje złożyć kolejny wniosek o dofinansowanie do zbiórki folii rolniczych, w związku z tym zwracamy się z prośbą o wypełnienie zgłoszenia i dostarczenie go do Urzędu Gminy Nowy Targ ul. Bulwarowa 9, 34- 400 Nowy Targ w pokoju nr 102 albo do sołtysa wsi do dnia 31 sierpnia 2021 r.

 Ankiety dostępne są w Urzędzie Gminy Nowy Targ oraz na stronie internetowej - www.ugnowytarg.pl

Strony

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer